طراحی وب سایت های شرکتی


طراحی وب سایت های شرکتی و فروش آنلاین محصولات

امروزه با پیشرفت و گسترش کسب و کارهای اینترنتی و اهمیت آنها افراد زیادی به فکر طراحی سایت شرکتی و فروش آنلاین محصولات و خدمات خود هستند.اگر شما هم صاحب یک شرکت می باشید و در زمینه محصولات یا خدمات خاصی فعالیت می نمایید. داشتن یک وب سایت برای معرفی شرکت تان و فروش آنلاین محصولات یا خدمات شما امری ضروری می باشد.

این روزها افراد دوست ندارند برای تامین محصولات و خدماتشان در ترافیک شهری و مسیرهای طولانی وقت خود را هدر دهند. ولی وقتی شما اقدام به طراحی سایت شرکتی می کنید این افراد وقتی در اینترنت به دنبال محصولات یا خدمات مورد نظر خود می باشند به وب سایت شما خواهند رسید.در واقع می توان این گونه بیان کرد که سایت شرکتی یک نسخه پیشرفته از کاتالوگ محصولات شما می باشد و دیگر شما نیاز به هزینه های بالا برای چاپ کاتالوگ بروشور و پمفلت و دیگر ابزارهای تبلیغات چاپی نمی باشید.

همانطور که شما هم می دانید دیگر دوره تبلیغات محیطی به سر آمده است و قدرت هر شرکت و کسب و کار در فضای مجازی نمایانگر میشود وقتی یک مشتری به دنبال خرید محصولی است که شما آن را عرضه می کنید هیچ وقت به جایی که بیلبورد تبلیغاتی شما را دیده است مراجعه نمی کند بلکه فقط با جستجو در اینترنت به دنبال شرکتی خواهد بود که چنین خدمات یا محصولاتی را عرضه می کند.

این نکته را نیز باید یادآور شد که هرچقدر تامین‌کننده های کمتری در حوزه کسب و کار شما برروی اینترنت وجود داشته باشند این یک مزیت برای کسب و کار شما می باشد زیرا شما می توانید با تمرکز بر روی بهینه سازی سایت و سئو در موتورهای جستجوگر شانس خود را برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل ارتقا دهید.

زمانی که شما سایت شرکتی خود را راه اندازی کنید این امکان برای مشتریان و بازار هدف و مخاطبین شما فراهم میشود که در هر ساعت از شبانه روز اطلاعاتی که در رابطه با خدمات و محصولات شما و شرکت شما نیاز دارند به آنها دسترسی داشته باشند. و از سوی دیگر به دلیل اینکه اطلاعات در دسترس همگان می باشد حس اعتماد بیشتری در مشتریان شما ایجاد خواهد شد.

 

در زیر به مزایای طراحی سایت شرکتی می پردازیم:

۱. فراهم کردن امکان خرید اینترنتی محصول شما با امکان پرداخت آنلاین
۲.اضافه کردن تصاویر محصولات و خدمات انجام شده
۳.صرفه جویی در هزینه های چاپ، نیروی انسانی، پشتیبانی و روابط عمومی شرکت
۴. امکان طراحی سایت به صورت زبان های مورد نیاز شما در سطح بین المللی
۵. امکان معرفی نمایندگان شعبات بازاریابان انبارهای شرکت
۶. امکان ارسال آنلاین برای دریافت نمایندگی
۷. ترویج و توسعه فعالیت شرکت در سطح وسیع تر از جمله کشوری و بین المللی
۸. عدم نیاز به صرف هزینه های میلیونی برای تبلیغات شهری و تلویزیونی و بنر ها

 

هدف ما

هدف شرکت اوج وب در راستای طراحی وب سایت شرکتی ،ثبت کردن جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطبان می باشد.طراحی یک وب سایت شرکتی باید به‌گونه‌ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار است که از وبسایت و یا برند شما دیدن می کند با تصویر ایده آل از کسب و کار شما و نحوه ارائه آن مواجه شود.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و جذاب مهم ترین قدم در آنلاین برندینگ برای شرکت ها می باشد.همچین یک وب سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است ویترینی که مردم به واسطه آنها نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت می کنند.

 

همچنین شما می توانید نمونه کارهای اخیر شرکت را نیز مشاهده بفرمایید.

 

آموزش ها

آنلاین برندینگخرید اینترنتیطراحی سایت شرکتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *