_

شرکت

 

کنتورسازی

 

نیک تراز یزد.

از نخستین روز تا کنون بر آن بوده ایم با جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی واحد تحقیق و توسعه ، حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم .

 

شرکت کنتورسازی نیک تراز یزد با هدف ارائه کنتورهای دقیق و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا در سال ۱۳۸۳ افتتاح گردید که از ابتدای راه اندازی ، همواره رشد کمی و کیفی شرکت مد نظر بوده و در دستور کار این مجموعه قرار داشته است . در راستای این اهداف تولید کنتورهای جدید مطابق با تکنولوژی روز دنیا و با همکاری معتبرترین شرکتهای تولیدکننده اروپا صورت گرفته است .

 

– در سال ۱۳۸۳ ، این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری شرکت cister انگلستان و خریداری و نصب مدرنترین خطوط تولید مطابق با استانداردهای روز اروپا فعالیت خود را در صنعت آب و فاضلاب ایران به صورت گسترده آغاز نمود .

 

– در سال ۱۳۸۸ در جهت رشد و بالندگی و برآورده کردن بیشتر نیاز صنعت آب و فاضلاب کشور این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری BMETERS ایتالیا شروع به تولید کنتورهای آب خانگی و حجمی تحت لیسانس این شرکت کرد.

 

– در سال ۱۳۹۳ سیاست نو سازی تجهیزات آزمایشگاهی و به روز رسانی خطوط تولید و حضور قدرتمند در تمامی بازار های داخلی و خارجی در دستور کار مجموعه فرا گرفت که منجر به اخذ نمایندگی انحصاری BYZAN ترکیه گردید .

 

اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران ( 2006 – ISIRI – OIML R49 ) در زمینه تولید کنتورهای خانگی و صنعتی و طراحی ، استقرار و بکارگیری سیستم تضمین کیفیت و اخذ گواهی نامه 2008 : 1500001 ، از اقدامات ضروری و زیر بنای انجام شده توسط شرکت نیک تر از یزد میباشد در حال محاضر محصولات این شرکت بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی برای مصارف آبرسانی تولید و استفاده میشود.

_

آمارهای
ما

250+مشتریان
37شرکای تجاری
400+پروژه

اهداف ما

_

شرکت کنتورسازی نیک تراز دارای پرسنل ملنسان مجرب و آگاه بوده که به یاری ما مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود يعني ولایت مشتریان و نما کیست محصول بیش مرند و نام ان و نقاش خود را به کار می گیرد تا محصولات تولیدی کیفیت در جو زندگی ایرانی را دارا باشند.